5. Ježkosraz - Žirovnice

16.8.-18.8.2013
5.jezkosraz
Fotky - JežekČlen Účast
Ježek + Brouček Dorazili
Artin Dorazil
Maty Dorazil
Marwin Dorazil
Roman + Lucka + Dáda Dorazili
Alpinet Dorazil
Nepér Dorazil
Bitmap Dorazil
eltomas Dorazil
Kšanda + Kšandová Dorazil
PemaR Dorazil
Martin_happy + Happyová Dorazil
Cstmr s PemaRem Dorazil
Matuhsch Dorazil
dermin95 Dorazil
Luke NEdorazil

Další tentokrát 5. jubilejní sraz je za námi, počasí bylo naprosto famózní a tak jsme si užívali krásného slunečného počasí a vyřádili se i ve vodě.

Maty a Roman s karavaní rodinkou dorazili do kompu jako malý předvoj a to již ve středu, zabrali krásný plácek, i když nakonec se ukázalo, že jsme byli v kempu téměř sami.

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách dorazil Ježek s Markétou červenou a Alpinet zapůjčeným Ježkovo modrým vehiklem, protože Golfa teprve čekalo lakování, spolu s nimi dorazil vypucovanou černou eltomas. Hned večer se ugrilovalo čerstvé telecí a nějaké další dobrůtky. jako velké překvapení se objevil PemaR s Čestmírem ( :-) ) s nablýskaným Fáčkem.

V pátek se začali sjíždět další členové Artin, Nepér s Focusem, Matuhsch i přes antibiotika, Marwin, Dermin a Kšanda. Dorazili večer a tak se zpívalo a hrálo u grilu na kytaru.

V sobotu přijel Martin_Happy se slečnou a mohl začít sobotní program, který byl naplněn návštěvou Červené Lhoty a přilehlého parku obohacenou o strejdu Bitmapa se sličným doprovodem, kteří připrdlali Octofkou.

V sobotu nás opustil eltomas, protože musel odjet a nedorazil Luke a ani jsme mu nestáli za to, aby se ozval, takže má dutku. Ale jako příjemné překvapení se zastavil Karell a Tweety na motorkách. V neděli po snídani proběhlo balení a pak souteže v poznavání dílů a šroubování matiček na šrouby.

Počasí vyšlo opravdu úžasně, to se prostě Marwinovi povedlo objednat, parta lidí co se sešla je skvělá a proto doufám, že...

...příště zas!

Ježek